Oyuncu Nickleri 2021

Artık herkesin hayali profesyonel bir gamer olmak bu nedenle Oyuncu Nickleri hep göz önünde olacak bir referans kaynağı haline geldi. En güzel ve havalı nickname sahibi olmak için sizlere harika bir Oyuncu Nickleri 2021 derlemesi yaptık. Burada listelenen nick isimleri profesyonel oyuncu nickleri listesidir. Haliye bu güzel nickler muhtemelen dolu olacaktır. Bu sebeple yanına sonuna bir rakam veya farkli, yaratıcı bir ekleme yapmanızda fayda olacaktır. Listemizde lol oyuncu nickleri vardır.

Tabloda hem nickleri hem de oynadıkları takımı ve rolü bulabileceksiniz. Fakat bazı oyuncular takım değiştirmiş olabilir. Malum lol çok fazla transfer olan bir e spor alanı. Zaten sıkı bir Leuge Of Legends takipçisi iseniz muhtemelen bunun farkında olacaksınızdır.

Lol Nick

Gelmiş geçmiş en ünlü League of Legends oyuncularının nicklerinin derlemesini yaptığımız tablonun tadını çıkartın. Belki buradaki nickleri bir ihtimalde olsa boş bulabilir ve havalı nicke sahip olursunuz.

FakerOrta Koridor
DoubleliftTaşıyıcı
BjergsenOrta Koridor
RekklesTaşıyıcı
sOAZSolo Top
CapsOrta Koridor
HuniSolo Top
UziTaşıyıcı
XpekeMid Lane
SneakyAttack Damage Carry
TheShySolo Top
DariusSolo Lane
HaiMid Lane
AphromooDestek
XmithieOrmancı
Oyuncu Nickleri

Daha fazla alternatif bulmak için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sitede suan oynayan ve geçmişte oynamış tüm oyuncuların listesi bulunuyor. Devamke

Lol Oyuncu Nickleri

Profesyonel Oyuncu NickiOynadığı TakımOynadığı Rol
CuzzSKT1Ormancı
CoreJJTeam LiquidSupport
RevengeİmmortalsSolo
HoyaFredit BrionSolo
BwipoFNT (Fnatic)Solo
KireiOynamıyorOrmancı
JankosG2 ESportsOrmancı
AbbedaggeFc Schalke 04Orta Koridor
UnforgivenSK GamingTaşıyıcı
VanderMisfitsDestek
Broken BladeSchalke 04Solo
OdoamneRogueSolo Top
MarkoonBT ExelOrmancı
NisqyFnaticOrta Koridor
VetheoMisfitsOrta Koridor
ArmutMad LionsSolo
KerberosUnicorns Of LoveSolo Top
LuroxAgo RogueOrmancı
EikaLDLCOLOrta Koridor
Lol Profesyonel Oyuncu Nicknameleri

Yukarıda ki liste Eu yani Avrupa liginde oynayan e sporculardan oluşmaktadır.

oyuncu nickleri
Lol Oyuncu Nickleri

En havalı Nicki kendiniz bulamadıysanız birde wtcn nasıl nick bulmaya çalışmış onu izleyerek bir fikir edinebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Nick sizin karakterinizi yansıtır. Kendinize yaracıtı ve havalı nickname bulmanız ve bunun size ait olması en güzeli olacaktır. Fakat yine de farklı alternatifler bulmak isterseniz diğer sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. En Güzel Troll Nickler sayfamıza gidin.